Březen 2017

Bydlení v Moravskoslezském kraji má své výhody

20. března 2017 v 20:24
Hledáte možnost začít někde znovu? Nebojte se stěhování do neznámého kraje, ale vezměte svou šanci za pačesy. Moravskoslezský kraj je po letech útlumu opět v kurzu. A to nejen pracovně, ale především co se bydlení týče. Můžete si vybrat z několika zajímavých projektů, kde si můžete vybrat byt nebo dům podle vlastních preferencí. Když už někde začínat nový život, pak je důležité si tam nejprve vytvořit zázemí a s tím může pomoci Residomo.

Jak hledat nové bydlení?


Internet a nejrůznější inzeráty jsou nejspíš první volbou všech, kteří hledají nové bydlení. Takto si uděláte nejlepší přehled o tom, jaké nemovitosti jsou v dané oblasti k mání. Ale zároveň je to velmi zdlouhavý proces. Nečekejte, že takto najdete bydlení během několika dní.

Atraktivní byty k pronájmu jsou z nabídky hned pryč, proto je dobré mít nastaveného hlídacího psa podle vašich preferencí, aby vám žádné nové nemovitosti neunikly. Zaměřte se i na developerské projekty. Sice se na ně často dívá skrz prsty, ale najdou se mezi nimi i slušní developeři.

Projekty mohou skrývat zajímavé možnosti

Než se rozhodnete pro kteroukoliv nemovitost, zjistěte si všechny podrobnosti. Kdo je majitelem domu/bytu a nejlépe i pozemku pod ním. To zjistíte hravě na katastru nemovitostí. Co se projektů týče, zjistěte si, kdo ho financuje a jaké podmínky se vztahují k pronájmu domu nebo bytu.

Pronájem bytů Ostrava je teď velmi aktivní a mezi volnými nemovitostmi si určitě vyberete. Residomo spravuje spoustu nemovitostí, kde najdete větší i menší byty nebo třeba garáž. A pomáhají se vším zařizováním. Nemusíte se bát, že nebudete vědět co a jak. Na jejich stránkách najdete podrobné informace.

Víte, v čem chcete bydlete?

Měli byste si ujasnit, v jaké nemovitosti chcete bydlet. Stačí vám malý byt, nebo byste se rádi rozlétli a toužíte po domečku se zahradou? Pronájem domů Ostrava je také na vzestupu a možná mezi vybranými nemovitostmi najdete i ten pravý pro vás. Záleží jen na vás.