Listopad 2017

V Ostravě můžete najít dobrý pronájem

22. listopadu 2017 v 22:29
Hledáte nové bydlení v Ostravě? Zapomeňte na hledání po internetu. Spolehněte se na kvalitní bydlení z rukou Residoma. Residomo je největším pronajímatelem bydlení v Moravskoslezském kraji. Mají na výběr nejrůznější programy, ze kterých si vybere každá skupina nájemníků. Nevadí, že nemáte dostatek financí. I z mála se dá vykouzlit mnoho. Splňte podmínky a nové bydlení je vaše. Stačí si jen vybrat, jak velký byt byste potřebovali. Tak neztrácejte čas i nervy, když to jde jednoduše.

Jak začít hledat?


I na internetu samozřejmě platí, že si do vyhledávače zadáte požadavky a buď to vyjde a najdete ucházející byt, nebo ne. Připravte se na možnost, že to nevyjde na poprvé. Hlavní je, abyste věděli, co hledáte a za kolik. Serverů s nemovitostmi je spousta, proto omezte vyhledávání jen na požadovanou lokalitu.

I tím ušetříte čas. Novější byty k pronájmu jsou zákonitě dražší, ale máte jistotu toho, že nebudete muset investovat do oprav. U starších bytů je to právě naopak. Když už ale jdete do pronájmu, nemělo by být vašim cílem investovat peníze do cizího. I to si ujasněte, než začnete hledat.

Proč je Residomo výhodné?

Residomo jako přední pronajímatel bytů v Moravskoslezském kraji spravují přes 43 000 bytů a své portfolio stále rozšiřují, takže u nich bydlení určitě najdete. Pronájem bytu není jejich jedinou činností. Pronajímají také domy nebo garáže. Ať jste student, manžel, pracující, senior nebo hledáte spolubydlící, jsou tam pro vás různé výhodné programy, které jsou "šité na míru".

Kromě toho můžete využít některou z akčních nabídek. Zkuste se podívat na jejich webové stránky a v klidu si přečtěte, co všechno nabízí. Určtě vás něco z toho zaujme.

Jaké jsou podmínky?

Abyste mohli bydlet v bytě od Residoma, musíte dokázat výši čtvrtletního příjmu a potvrzení příjmu z pracovního poměru. Pokud si nějaký byt vyberete, stačí vyplnit poptávkový formulář. Vybraný byt si můžete i rezervovat. Zástupce s vámi uzavře rezervační smlouvu. Pronájem bytu Ostrava je opravdu jednoduchý.